Діаріуш або тиск слова

May 8, 2018

Класика жанру

Filed under: Життя, Київ, Розваги, Різне — maksymus @ 14:38

 
За тиждень підпорки під саджанці ламали тільки двічі. Це не схоже було на навмисний вандалізм щодо рослин, але просто якісь перехожі намагалися посидіти на тонких рейках. Кожного разу молоді деревця були легко пошкоджені. Коли вчора полив дощ, а зранку пробилася перша травичка, мені навіть здалося, що посадка все витримає, зможе вижити ще рік, другий…

Але ентропія мала взяти своє. Впорядкованість приваблює. Тож комунальним службам теж захотілося покращувати саме в цьому місці, вперше за кілька десятиліть помінявши забиті труби. Прямо на новопосаджену клумбу пригнали екскаватор, розрили поруч комунікації, купою виритого піску засипали мої посадки. Ледь встиг врятувати кілька саджанців з-під коліс.

Що ж, по завершенню доведеться все починати з початку, збираючи докупи залишки ентузіазму.
 

 


 
Розрита клумба (8 травня 2018 року).
 
 
* * *
 
P. s. Додаток увечері того ж дня після завершення перекопування. Добре пом’яті саджанці з підпорками повернув на місце, пройшовся граблями, підсадив насіння трави. Знятий асфальт і сходинку робітники обіцяли покласти через кілька тижнів згідно з графіком міста:

 

8 Comments »

 1. Здається, в коментарях у Олега Андроса була порада уточнити пролягання комунікацій, щоб потім якісь водоканалії не перерили. Шкода, що в її слушності довелось переконатись так швидко.

  Comment by criticalthinkerua — May 8, 2018 @ 15:24

  • Так комунікації всюди є. Навіщо тоді взагалі в місті дерева і газони під будівлями насаджують, не практично ж? Ви, схоже, з тих людей, які після крадіжки звинувачують обікраденого, що був недостатньо пильним.

   Comment by Yulia_Peacedove — May 8, 2018 @ 16:08

   • Там розривали прямо під будинком, зняли бетонну сходинку, вскрили асфальт, щоб витягнути труби. (Поставив додатково фото в запис, щоб було видно, що там тепер.) Газон просто потрапив під під’їзний шлях, інакше ківш екскаватора не дістався б.

    Уся ця історія про дивний збіг обставин, коли середовище немов пручається. І це не єдиний збіг-перешкода покращенню. Скажімо, незвично сухий тиждень одразу після посадки змусив мене кожного дня носити ведрами воду. Або ж зламані кимось підпорки й пошкоджене деревце в перший же день мали охолодити сподівання. Наче реалізація сюжету одного посереднього радянського фантастичного оповідання про розумний Всесвіт, що ставив перешкоди.

    Comment by maksymus — May 8, 2018 @ 18:36

    • Не розумний, а гомеостатичний :)

     Comment by magner58 — November 18, 2018 @ 01:48

  • Спеціально ходив у житлову контору, щоб перепитати про комунікації. Тут же йдеться про глибокі водовідвідні труби, які є всюди, і які замінюють раз на десятки років. І от саме моя активність чомусь притягнула розкопки саме в це місце.

   Нічого, робітники за півгодини після завершення повернули все приблизно на місце. Не лопатою, але ковшем екскаватора. Спершу вони зняли чорнозем убік, потім повернули й розкидали. Дивився на вправну роботу й пригадав старий анекдот про ведмедя в зоопарку, котрий сумував через те, що не міг такою пащею як у бегемота медку сьорбнути. Так і я дивився на роботу ковша.

   Єдине, доведеться траву порозсіювати знову. Тепер, навчений птахами, робитиму по-науці.

   Comment by maksymus — May 8, 2018 @ 16:44

   • Зате труби поміняють. Згадується спостереження курців, які щойно запалять цигарку, стоячи на зупинці, як у наступний момент під’їжджає очікуваний транспорт і доводиться їхати, не докуривши. Дехто навіть навмисне запалює цигарку, щоб потрібний транспорт швидше під’їхав.

    Comment by criticalthinkerua — May 8, 2018 @ 22:28

    • Цілий тиждень нарікав на тих, хто брали з собою парасольки, відганяючи бажаний саме зараз дощ. :-)

     Comment by maksymus — May 9, 2018 @ 05:42

 2. Дивна якась ділянка. У перший же день зламали один трикутник-підпорку, залишки закинули подалі. Через місяць дві підпорки просто вкрали. Пояснити ніяк не можу. Якщо для дощок, то на сусідньому смітнику лежить ціла звалка непотрібної деревини. Якщо через варварство, то якесь обмежене саме цим місцем. Загадка.

  Comment by maksymus — June 5, 2018 @ 15:33


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: