Діаріуш або тиск слова

April 11, 2018

МОЗ рекомендує

Filed under: Розваги — maksymus @ 09:25

 
На сайті Міністерства охорони здоров’я рекомендують найкращі серіали для вдосконалення медичної англійської. У списку запропонували назви на всі смаки: «Доктор Хаус», «Анатомія Ґрей», «Клініка» (Scrubs) тощо.

Дуже непогана порада. Треба б розвинути ідею. Хай спецслужби вивчають «Батьківщину» (Homeland), освітяни «Бостонську школу» (Boston Public), чиновники президентської адміністрації дивляться серіал «Віце-президент» (Veep), а МВС і так вже давно надихається «Поліцейською академією».


 


Незаслужено забутий у списку серіал «Медики» (Quacks, 2017), ближчий до реалій нашої охорони здоров’я.

 

3 Comments »

 1. Можливо, кориснішими були б онлайн-курси, наприклад на Coursera. Там можна ввімкнути англомовні титри, або зазирнути в текст, який поданий внизу майже кожного відео, тобто людина навіть з дуже посереднім рівнем англійської зможе на перших порах зорієнтуватись, підглядаючи незрозумілі моменти. Ну й інформація подана в концентрованішому вигляді, ніж у художніх фільмах.

  Comment by criticalthinkerua — April 11, 2018 @ 21:14

  • Тут є важливий психологічний момент. Людина мотивує себе до роботи, сідає, вчить, задоволена результатом. Але це й сприймається як робота, як щось важке, хоч і корисне, і необхідне. Розвага повністю знімає цей бар’єр. Вивчення мови, в цьому випадку, поповнення словникового запасу, йде фоном для сюжетів.

   Comment by maksymus — April 12, 2018 @ 05:00

   • Не знаю, я чомусь онлайн-курси сприймаю не як обов’язок, а як щось типу легкого чтива для розширення світогляду. Якраз науково-популярний стиль, з одного боку, може викликати інтерес, але з іншого – це не суто розвага, і в цьому випадку легше сприймається ситуація, коли доводиться зупиняти відео і перечитувати незрозумілий фрагмент у транскрипті. А от дивитись суто розважальні фільми недостатньо засвоєною мовою – це псувати собі задоволення.

    Comment by criticalthinkerua — April 12, 2018 @ 15:23


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: