Діаріуш або тиск слова

December 2, 2017

Віртуальні картки

Filed under: Інформація, Мережа, Розваги, Різне — maksymus @ 17:14

 
З купівлею через інтернет у мене завжди якось не складалося. Здається, зручний і швидкий спосіб поєднати продаж і купівлю, але кожного разу якісь банківські ускладення й побоювання шахраювання зупиняли бажання осучаснитися. Долати непотрібні перешкоди не хотілося, за єдиним винятком — книжки з Амазону, яким користуюся з далекого 98-го року. Тоді, для найпершої покупки відкрив свою першу пластикову картку, але хоча на всіх етапах повідомляв банківським працівникам Промінвесту, що картка мені потрібна виключно для розрахунків у мережі, зрештою через невідповідність класу жодного разу нею не зміг провести платіж. Як я потім тільки не переводив гроші, навіть випало скористатися банківським чеком. Багато коштів втрачалося на самих операціях, щоб називати інтернет-купівлю стандартною зручністю.


Усе-таки, цивілізація дійшла й до мене. Виявив, що в Амазоні можна дуже легко розраховуватися через мій давно звичний Ощад24, що його використовував хіба що для комунальних платежів. Помітно проґресуючий у потрібному напрямі Ощадбанк нині дозволяє самостійно відкрити віртуальну картку в доларах чи гривнях. Вирішив відкрити в доларах. Для оплати через Amazon.com досить було одержати два набори цифр на додачу до номера картки — дату закінчення й три цифри CVV2. Тут усе виявилося справді легко.

Але прив’язати віртуальну картку Ощадбанку до рахунку Paypal та сплатити нею замовлення в Ebay є складним завданням. Витратив багато часу, але зробити так і не вдалося. Шкода, доведеться ще зачекати, поки їхній персонал навчиться належним чином інструктувати клієнтів.

Зате знайшов добре відлагоджену покрокову процедуру на сайті Приватбанку. Відкрив за допомогою Приват24 інтернет-картку в гривні, за прозорою й логічною послідовністю активував, одержав потрібні дані й дуже легко прив’язав до Paypal з підтвердженням. (Щоправда, для цього необхідно було одразу поставити на віртуальну картку не менше $4 доларів. Система на тому кінці спершу знімає приблизно цю суму, а потім повертає з потрібним для завершення кодом, перевіряючи активацію. Ця перевірка коду є тонким і неочевидним місцем, але досить просто долається за інструкціями на сайті банку.)

Перший етап виявився занадто легким, тож не дивно, що на другому етапі Ebay.com навідріз відмовився проводити платіж по цій успішній прив’язці. Не проходить, кінець. Приватбанк на жодне звертання не надав належної консультації. Я пробував міняти ліміти, активовувати-деактивовувати, діставав у кількох відділеннях нічого не розуміючих менеджерів. Нарешті в якихось нетрях прочитав про те, що вже кілька років Приватбанк блокує подвійну конвертацію валют. Це мало бути вирішенням проблеми. Спершу зняв обмеження на боці банку, але це коштувало б дорого. Треба знайти відключення на стороні Paypal.

Та відшукати відключення подвійної конвертації в нутрощах Paypal виявилося ще тією задачею. Гадаю, потрібно мати справжню вроджену геніальність Дюпона, щоб здогадатися, що треба залазити так далеко в настройки. Треба натиснути в кутку на шестірню (Settings), потім на закладку платежів (Payments), далі одразу тиснути посередині сторінки на Manage pre-approved payments, знайти в кутку таблиці посилання Set Available Funding Sources, тепер іти за ще одним посиланням Conversion Options. Нарешті прийшли туди, куди треба. На цій добряче схованій сторінці вже можна відмітити крапкою Bill me in the currency listed on the seller’s invoice і надіслати кнопкою Submit. Подвійна конвертація відключена, платіж виконано. Хух, конспіратори.

Тепер дивлюся, що мені там треба на Ebay, бо за цією всією морокою забулося, для чого туди взагалі заходив був.
 

1 Comment »

  1. Круто!

    Comment by Yulia Peace Dove — December 9, 2017 @ 18:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: